Shqiptare
★ Faqja kryesore ★ Kategoritë ★ Lojëra të reja ★ Top lojërat ★ Të preferuarat tuaja ★ Historia ★ Tabela drejtuese ★ IOS / Android

عربي

Azərbaycan

Беларускі

Български

বাংলা

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti Keel

فارسی

Suomalainen

Français

ગુજરાતી

नहीं

Hrvatski

Magyar

Հայերեն

Bahasa Indonesia

Italiano

日本語

ქართული

Қазақ

ខ្មែរ

ಕನ್ನಡ

한국인

ແຮງ​ງານ

Монгол

Nederlands

Polski

Português

Română

Русский

Shqiptare

ไทย

Türk

Українська

O'zbek

Tiếng Việt

简体中文

Pesë Netë Në Freddy's

Pesë Netë Në Freddy's

Lojërat Spiderman Games

Lojërat Spiderman Games

Lojërat E Lojërave Minecraft

Lojërat E Lojërave Minecraft

Lojërat Poppy Playtime Games

Lojërat Poppy Playtime Games

Lojra Roblox

Lojra Roblox

Lojërat Sonic Games

Lojërat Sonic Games

Lojra Teen Titans Go

Lojra Teen Titans Go

Lojërat Ben 10 Games

Lojërat Ben 10 Games

Paw Four Games

Paw Four Games

Lojërat E Lojërave Mes Nesh

Lojërat E Lojërave Mes Nesh

E Mërkurë

E Mërkurë

Lojëra Me Pokemon

Lojëra Me Pokemon

Lojëra Të Lojërave Të Subway Surfers

Lojëra Të Lojërave Të Subway Surfers

Lojëra Të Frozen Games

Lojëra Të Frozen Games

Lojrat Blaze And The Monster Machines

Lojrat Blaze And The Monster Machines

Lojëra Me Top Të Kuq

Lojëra Me Top Të Kuq

Lojërat Talking Tom Games

Lojërat Talking Tom Games

Lojra Gjeometrike

Lojra Gjeometrike

Lojra Gumball

Lojra Gumball

Lojërat Batman Games

Lojërat Batman Games

Lojërat Mario Games

Lojërat Mario Games

Lojëra Me Turtles Ninja Adoleshente Mutant

Lojëra Me Turtles Ninja Adoleshente Mutant

Lojërat Spongebob Games

Lojërat Spongebob Games

Lojëra Angry Birds Games

Lojëra Angry Birds Games

Lojra Peppa Pig

Lojra Peppa Pig

Lojëra Me Lojëra Ladybug

Lojëra Me Lojëra Ladybug

Lojëra Arcade Games

Lojëra Me Lojëra Puzzle

Lojëra Të Aksionit

Lojëra Racing Games

Lojëra Me Lojëra Aventure

Lojëra Me Lojëra Vrapimi

Lojëra Me Lojëra Të Rastësishme

Lojëra Me Qitje

Lojëra Me Lojëra Truri

Lojëra Me Lojëra Doktoresh

Lojërat Zombie Games

Lojëra Me Lojëra Aftësish

Lojëra Sportive

Lojëra Me Lojëra Me Shumë Lojtarë

Lojëra Me 2 Lojtarë

Lojëra Me Lojëra Luftarake

Lojëra Me Platforma

Lojëra Me Lojëra 3D

Lojëra Me Makina

Lojëra Me Lojëra Me Makinë

Lojëra Unity 3D Games

Lojëra Me Lojëra Flokësh

Lojra Dress Up Lojra

Lojëra Strategjike

Lojërat E Lojërave Të Mbrojtjes Së Kullës

Lojëra Me Lojëra Doktoresh

Publikimi i ri i lojës

Lojëra të reja
82
Ice Queen Dentist Real

Ice Queen Dentist Real

80
Dentist I Çmendur

Dentist I Çmendur

80
Baby Talking Tom Eye Doctor

Baby Talking Tom Eye Doctor

92
Kujdesi Për Doktorin E Maces Së Vogël

Kujdesi Për Doktorin E Maces Së Vogël

91
Animals Rescue Game Doctor Robot 3D

Animals Rescue Game Doctor Robot 3D

89
Princess Foot Doctor

Princess Foot Doctor

89
Doctor Pets

Doctor Pets

89
Mjeku I Të Mësuarit Për Kafshët Shtëpiake

Mjeku I Të Mësuarit Për Kafshët Shtëpiake

88
Aventurë E Doktorit Të Kafshëve Të Egra

Aventurë E Doktorit Të Kafshëve Të Egra

87
Ice Princess Hospital Recovery

Ice Princess Hospital Recovery

87
Corana Ayurveda Medy Veshjeni

Corana Ayurveda Medy Veshjeni

87
Roboti I Vërtetë Doctor Animal Rescue

Roboti I Vërtetë Doctor Animal Rescue

86
Heroi Robot I Shpëtimit Të Kafshëve

Heroi Robot I Shpëtimit Të Kafshëve

86
Lojëra Me Veterinerin E Kafshëve Shtëpiake Doctor Mace E Vogël

Lojëra Me Veterinerin E Kafshëve Shtëpiake Doctor Mace E Vogël

86
Kirurgji Funny Noose

Kirurgji Funny Noose

85
Kirurgjia E Këmbëve Mollëkuqe

Kirurgjia E Këmbëve Mollëkuqe

85
Spider-Man Web Shooter

Spider-Man Web Shooter

85
Dumb Ways Jr Zanys Hospital

Dumb Ways Jr Zanys Hospital

85
Klinika Ime E Kafshëve Shtëpiake

Klinika Ime E Kafshëve Shtëpiake

85
Kirurgjia E Doktorit Të Këmbës

Kirurgjia E Doktorit Të Këmbës

85
Metal Sonic Është Rindezur

Metal Sonic Është Rindezur

85
Rimëkëmbja E Spitalit Të Kukullave Superhero

Rimëkëmbja E Spitalit Të Kukullave Superhero

85
Kontrolli Për Halloween Shtatzëna

Kontrolli Për Halloween Shtatzëna

85
Sallon Makeover Për Trajtimin E Puçrrave

Sallon Makeover Për Trajtimin E Puçrrave

84
Dita Në Shkollë: Loja Mësuesi Im

Dita Në Shkollë: Loja Mësuesi Im

84
Mermaid Princess 2D

Mermaid Princess 2D

84
Goldie Lips Injeksione

Goldie Lips Injeksione

84
Foot Surgery Simulator 2D - Foot Doctor

Foot Surgery Simulator 2D - Foot Doctor

84
Lojra Mermaid Princess

Lojra Mermaid Princess

84
Simulator I Kirurgjisë Spitalore Emergjente: Lojëra Me Doktor

Simulator I Kirurgjisë Spitalore Emergjente: Lojëra Me Doktor

84
Ndihma E Parë Spongebob Dhe Sandy

Ndihma E Parë Spongebob Dhe Sandy

84
Mjeku Me Hundë Të Lartë Përbindësh

Mjeku Me Hundë Të Lartë Përbindësh

83
Dentist Përbindësh

Dentist Përbindësh

83
Emergjenca Tinker Baby

Emergjenca Tinker Baby

83
Foot Doctor - Lojëra Për Podiatër

Foot Doctor - Lojëra Për Podiatër

LOADING

Ngarko më shumë


Reklamim

Rreth Lojëra Me Lojëra Doktoresh

Lojëra Me Lojëra Doktoresh

Vizita te mjeku në jetën reale është e nevojshme për të qëndruar gjallë dhe për t'u ndjerë mirë. Megjithatë, në lojërat falas online, ka të bëjë më shumë me eksplorimin e mënyrës se si funksionon një trup i njeriut ose kafshëve, pasi është e mundur të bëhen gjëra të tilla:
• kryerja e operacionit
• pastrimi nga lezionet e lëkurës, syve, thonjve, buzëve, gishtave, dhëmbëve, gishtat e këmbëve, hunda, veshët, flokët, trupi dhe gjymtyrët
• shikoni përmes indeve duke përdorur një rreze X
• duke dhënë ndihmën urgjente mjekësore
• eksplorimin e shtatzënisë
• asistimin në lindjen e njerëzve dhe kafshëve shtëpiake.

Nëse keni të paktën ndonjë interes për eksplorime të tilla, duke luajtur lojërat tona falas në internet do të hapni për ju velin e funksionimit të trupit. Gjithashtu, një lojtar do të shpërblehet me njohurinë për të qenë ndihmues, pasi praktikisht të gjitha lojërat falas në internet me temën e mjekut nuk kanë të bëjnë vetëm me të qenit një shikues pasiv, por edhe të arrijnë një qëllim për të ndihmuar dhe shëruar. Për shembull, te një dentist, bëhet fjalë për rregullimin e dhëmbëve për t'i bërë ata të duken të bardhë, të shëndetshëm dhe të lëmuar. Tek një kirurg, bëhet fjalë për rregullimin e indeve dhe kockave. Tek një mjek i lëkurës, bëhet fjalë për ta bërë lëkurën të pastër, të pastruar, të privuar nga papastërtitë dhe bakteret, me pamje të shëndetshme dhe të lëmuar.
Të gjithë mund të luajnë lojërat tona falas në internet në regjimin 24/7/365 dhe të kalojnë bukur!

Statistikat

7534 Lojëra

14500 Përdoruesit

10009 Komentet

113 Çmimet e dhëna

Lidhjet

Top lojërat

Lojëra të reja

Kategoritë

Kontaktoni

© 2024 | NAJOX.com - Lojra Online Pa pagesë

Kushtet e Përdorimit | Politika e privatësisë | Politika e kukive | Kontaktoni