Shqiptare
★ Faqja kryesore ★ Kategoritë ★ Lojëra të reja ★ Top lojërat ★ Të preferuarat tuaja ★ Historia ★ Tabela drejtuese ★ IOS / Android

عربي

Azərbaycan

Беларускі

Български

বাংলা

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti Keel

فارسی

Suomalainen

Français

ગુજરાતી

नहीं

Hrvatski

Magyar

Հայերեն

Bahasa Indonesia

Italiano

日本語

ქართული

Қазақ

ខ្មែរ

ಕನ್ನಡ

한국인

ແຮງ​ງານ

Монгол

Nederlands

Polski

Português

Română

Русский

Shqiptare

ไทย

Türk

Українська

O'zbek

Tiếng Việt

简体中文

Lojëra Arcade Games

Lojëra Me Lojëra Puzzle

Lojëra Të Aksionit

Lojëra Racing Games

Lojëra Me Lojëra Aventure

Lojëra Me Lojëra Vrapimi

Lojëra Me Lojëra Të Rastësishme

Lojëra Me Qitje

Lojëra Me Lojëra Truri

Lojëra Me Lojëra Doktoresh

Lojërat Zombie Games

Lojëra Me Lojëra Aftësish

Lojëra Sportive

Lojëra Me Lojëra Me Shumë Lojtarë

Lojëra Me 2 Lojtarë

Lojëra Me Lojëra Luftarake

Lojëra Me Platforma

Lojëra Me Lojëra 3D

Lojëra Me Makina

Lojëra Me Lojëra Me Makinë

Lojëra Unity 3D Games

Lojëra Me Lojëra Flokësh

Lojra Dress Up Lojra

Lojëra Strategjike

Lojërat E Lojërave Të Mbrojtjes Së Kullës

Lojra Online Pa pagesë

67
Rubber Duckie Match 3

Rubber Duckie Match 3

67
Aeroplanë Miqësorë Për Ngjyrosje Për Fëmijë

Aeroplanë Miqësorë Për Ngjyrosje Për Fëmijë

Argëtim Me Kafshë Për Fëmijë

Argëtim Me Kafshë Për Fëmijë

80
Dallimet E Dhomave Të Krishtlindjeve

Dallimet E Dhomave Të Krishtlindjeve

50
Slide Për Ditën E Falenderimeve

Slide Për Ditën E Falenderimeve

88
Gëzuar Krishtlindjet 2019 Slide

Gëzuar Krishtlindjet 2019 Slide

Solitaire E Krishtlindjeve Me Celular Të Lirë

Solitaire E Krishtlindjeve Me Celular Të Lirë

50
Puzzle Halloween

Puzzle Halloween

75
Sllajdi I Ditës Së Pashkëve

Sllajdi I Ditës Së Pashkëve

86
King Of Jungle Jigsaw

King Of Jungle Jigsaw

50
Përputhni Ëmbëlsirat

Përputhni Ëmbëlsirat

Memoria E Kamionëve Mikser

Memoria E Kamionëve Mikser

50
Xmas Mahjong Deluxe

Xmas Mahjong Deluxe

67
Topa Misterioz

Topa Misterioz

75
Puzzle Fairies Little Cute Summer

Puzzle Fairies Little Cute Summer

67
Diamant Algjerian

Diamant Algjerian

Dhuratat E Fshehura Të Santa

Dhuratat E Fshehura Të Santa

80
Rrëshqitja E Pinguinëve

Rrëshqitja E Pinguinëve

Rrumbullakimi I Balonave Në Xhungël

Rrumbullakimi I Balonave Në Xhungël

29
Ngjyra Cellz

Ngjyra Cellz

75
Puzzle Me Bashkim Pjesësh Figure Happy Kids

Puzzle Me Bashkim Pjesësh Figure Happy Kids

71
Slide Coronavirus

Slide Coronavirus

80
Kafshët Rrotullohen Me Mister

Kafshët Rrotullohen Me Mister

83
Bashkim Pjesësh Figure Për Distancim Social

Bashkim Pjesësh Figure Për Distancim Social

83
Magic Stone Match 3 Deluxe

Magic Stone Match 3 Deluxe

60
Bombardues Kastor

Bombardues Kastor

Xhevahir I Shijshëm

Xhevahir I Shijshëm

Pu Zle Një Lojë Puzzle

Pu Zle Një Lojë Puzzle

Insekti Unik

Insekti Unik

50
Gurët Galaxy

Gurët Galaxy

Përbindësh Mahjong

Përbindësh Mahjong

Digitz!

Digitz!

86
Kulla E Bllokut Me Fat

Kulla E Bllokut Me Fat

Lidhja E Modeleve

Lidhja E Modeleve

Mahjong Sunset

Mahjong Sunset

75
Puzzle Numrat 2048

Puzzle Numrat 2048

Helikopteri Kërkon Karburant Reaktiv

Helikopteri Kërkon Karburant Reaktiv

Lidhja Mahjong E Krishtlindjeve 2020

Lidhja Mahjong E Krishtlindjeve 2020

67
Gëzuar Slushie

Gëzuar Slushie

60
Jewels And Monster

Jewels And Monster

80
Objekte Të Fshehura Për Piknik Në Barbekju

Objekte Të Fshehura Për Piknik Në Barbekju

75
Lojë Me Ngjyrosje Dele Për Bebe

Lojë Me Ngjyrosje Dele Për Bebe

40
Topi Refleks

Topi Refleks

67
Kubi I Parajsës

Kubi I Parajsës

67
Bashkim Pjesësh Figure Cute Little Kids

Bashkim Pjesësh Figure Cute Little Kids

Sweety Mahjong

Sweety Mahjong

Rich Huat

Rich Huat

50
Ushqimi I Shijshëm Mahjong

Ushqimi I Shijshëm Mahjong

LOADING

Ngarko më shumë

Reklamim

Rreth Nesh

Po sikur të luani qindra lojëra të mahnitshme falas në internet? Ato janë të lehta dhe të përshtatshme për vajzat dhe djemtë e të gjitha moshave. Lojërat falas online për vajza dhe djem që kemi në NAJOX ndahen në kategori. Aktualisht, ka mbi njëqind prej tyre dhe do të ndryshojë pozitivisht me kalimin e kohës, duke shtuar më shumë kategori për të rritur argëtimin e lojtarëve.

Të gjitha lojërat këtu janë pa pagesë, kështu që nuk ka nevojë të paguani për lojëra. Ndryshe nga lojërat që shkarkohen për celularët Android ose iOS, këtu, të gjitha lojërat janë të vendosura në një server dhe nuk ka nevojë të shkarkoni asgjë - kjo do t'ju lejojë të kurseni hapësirë të lirë në celularin tuaj. Gjithashtu, nëse pajisja juaj është një tablet, laptop ose kompjuter personal tavoline, atëherë mund të përjetoni gjithashtu zhurmën e lojërave – pasi të gjitha lojërat janë njëlloj të zbatueshme në të gjitha pajisjet.

Qindra personazhe të dashur gjenden në faqen tonë të internetit, e cila është e mbushur me lojëra online për vajza falas. Për të përmendur disa, ka Ben 10, Subway Surfers, princeshat Disney, Talking Tom, SpongeBob, Pokemons, Ladybug, Sonic, Minecraft personazhe, Dora, Batman, Spiderman, Mario, Angry Birds dhe krijesa qesharake nga loja 'Among Us' , e cila u bë e njohur vetëm kohët e fundit.

Mund të shijoni pafund mundësitë e lojërave të ofruara nga kjo faqe interneti e mbushur me lojëra që përshkruajnë situata të ndryshme të jetës. Për shembull, është e mundur të zgjidhni veshje ose një stil të ri për heronjtë tuaj të dashur, të bëni vizita te mjekët, të zbuloni gjëegjëzat, të ngjyrosni dhe ngjyrosni, të merrni pjesë në gara, të luani simulatorë kafshësh, të kaloni nëpër aventura, të vraponi dhe të argëtoheni, të shihni si heronj puth duke qenë i dashuruar dhe bëj shumë më tepër gjëra. Kështu që filloni të luani dhe të argëtoheni tani!

Statistikat

7273 Lojëra

11002 Përdoruesit

9137 Komentet

113 Çmimet e dhëna

Lidhjet

Lojërat më të vlerësuara

Lojëra të reja

Kategoritë

Kontaktoni

© 2023 | NAJOX.com - Lojra Online Pa pagesë

Kushtet e Përdorimit | Politika e privatësisë | Politika e kukive | Kontaktoni